ساختن نرم افزارها با حس گرها

ساختن نرم افزارها با چند رسانه
اسفند ۲۴, ۱۳۹۵
ساختن نرم افزار با اشتراک گذاری محتوا
اسفند ۲۴, ۱۳۹۵

حس گر، دستگاهی است که سیگنال ها یا محرک های مختلف را مانند، سرعت، مسافت، جهت، و قدرت میدان مغناطیسی را  تشخیص و حس می کند و سنجش نهایی را انتقال می دهد. اگر می خواهید نرم افزارهایی بسازید که ویژگی های حس گر به مصرف کننده پیشنهاد می کنند، تایزن انتخاب های متنوعی به شما پیشنهاد می دهد.

 

در نرم افزار UI دستگاه هوشمند، حس گر ها برای نظارت بر حالات و حرکات مصرف کننده مفید می باشند.

 

هنگامی که نرم افزار حس گر می سازید، می توانید امکانات زیر را پیاده کنید:

  • استفاده از حس گر شتاب دهنده

حس گر شتاب دهنده برای اندازه گیری تغییرات در نیروی حاصل از سقوط، شیب، تثبیت موقعیت، شوک و لزرش مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های هوشمند بسته به اینکه مصرف کننده چگونه تلفن را می چرخاند، صفحه نمایش خود را بین حالت عمودی و افقی دوران می دهد.

-برای جلوگیری از اذیت شده، می توانید تعیین کنید که آیا سنسور شتاب دهنده قبل از نمایش ویژگی های نرم افزار به مصرف کننده، روی دستگاه پشتیبانی شود یا خیر.

– می توانید از رویدادهای حس گر شتاب دهنده تقاضا کنید که به نرم افزار تحویل داده شوند، تا شما بتوانید به پردازش و نمایش آنها بپردازید..

– در حین آزمایش، می توانید حداکثرارزش شتاب دستگاه را ذخیره نمایید.

 

 

  • استفاده از حس گر مجاورت

حس گر مجاورت فاصله ی یک شی را از جلوی یک گوشی اندازه گیری می کند. به طور معمول، در دستگاه های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد تا ضربت های آهسته ی اتفاقی به هنگام تماس تلفنی که در مجاورت گوش قرار دارد، را شناسایی کند.

– برای مانع از اذیت شدن، می توانید مشخص کنید که آیا حس گر مجاورت ، قبل از نمایش ویژگی های نرم افزار به مصرف کننده، روی دستگاه پشتیبانی شود یا خیر.

– می توانید از رویداد های حس گر مجاورت تقاضا کنید که به نرم افزار تحویل داده شود تا شما بتوانید به پردازش و نمایش آنها بپردازید.

 

 

 

This content has been helpful to you?

Thanks for contributing!

Yes No

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code